Strona główna | Aktualności | Biuletyn Informacji Publicznej | Skrzynka Podawcza | Dziennik Ustaw Woj. Dolnośląskiego | Monitor Polski | Dziennik Ustaw | Deklaracja Dostępności Czcionka: Aa Aa Aa

Wyszukaj informacje na stronie:

(wpisz conajmniej 3 znaki)


Wydział Środowiska i Nieruchomości


ul. Słowackiego 10; parter; pok.: 102, 103, 104, 110, 111, 112 i 113

Naczelnik Wydziału Dorota Wojciechowska 71 314 01 66

naczelnik-sn@powiat-olesnicki.pl
dwojciechowska@powiat-olesnicki.pl

Zastępca Naczelnika Wydziału (referat w Sycowie) Ewa Borońska 71 721 83 91  eboronska@powiat-olesnicki.pl
Inspektor Katarzyna Trynkiel 71 314 01 63 ktrynkiel@powiat-olesnicki.pl
Inspektor Agnieszka Banach-Ptak 71 314 01 69 aptak@powiat-olesnicki.pl
Inspektor Paweł Danielak 71 314 01 64 pdanielak@powiat-olesnicki.pl
Inspektor Dariusz Chrzanowski 71 314 01 65 dchrzanowski@powiat-olesnicki.pl
Podinspektor Anna Jaworska 71 314 01 36 ajaworska@powiat-olesnicki.pl
Inspektor Marcin Drab 71 314 01 39 mdrab@powiat-olesnicki.pl
Podinspektor Roksana Moczulska  71 314 01 65 rmoczulska@powiat-olesnicki.pl
Podinspektor Marlena Sygulska    
Podinspektor

Marta Eljasz

71 314 01 38 meljasz@powiat-olesnicki.pl
Podinspektor (referat w Sycowie) Szymon Górny
71 721 83 94 sgorny@powiat-olesnicki.pl
 
 

 


Informację wytworzył: Marcin Drab Data modyfikacji: 2022-03-01 13:17:28 Wersja do druku
Zobacz statystyki
Informację opublikował: Marcin Drab Data utworzenia: 0000-00-00 00:00:00
Za informację odpowiada: Dorota Wojciechowska Liczba wyświetleń: 12457